Altın İmza İnşaat A.Ş. | Isparta İnşaat Firmaları Müteahhitleri Projeden Satılık Daire

Hakkımızda

Hakkımızda

ALTIN İMZA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1970 yılından itibaren Isparta’da Merkezşen Kitap Kırtasiye ve Deneme Kulübü olarak hizmet vermekteyiz. Geçmiş tarihlerde ilimizde sadece özel kullanımımız için çeşitli konut ve işyeri projesi çalışmalarımız olmuş, bu zaman zarfı içinde hayalini kurduğumuz; çevreye duyarlı ve profesyonel çalışma ekibimizle faaliyetlerimize 2014 yılında tam anlamıyla başlamış ve yapı inşaat sektöründe önemli ölçüde yerimizi almış durumdayız.

Çevreye ve toplum değerlerine saygılı çalışmalarla, sürdürülebilir, gelişmeye ve daha iyi bir geleceğe katkıda bulunmak için ulusal boyutlarda, edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler verme kararlılığı ile yapı sektörünü ileriye taşımayı ilke edindik.

Firmamız rakamsal büyüklüklerinin yanı sıra, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alarak kurumsal yönetim ilkelerine dayanan bir yönetim yaklaşımı bulunmaktadır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı sosyal sorumluluk anlayışı ile değer kazanmakta ve gelişmektedir. Bu kapsamda, yeni nesillere bilinçli bir yaşam anlayışını aktarmak amacıyla; özellikle eğitim ve çevre alanında yoğunlaşan toplumsal sorumluluk projeleri hayata geçirilmektedir.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

MEMNUNİYET

Müşteri değil, misafir olarak kabul gördüğümüz şahıs ya da firmaların oturdukları konutlardan, mesai harcadıkları iş alanlarından, kullandıkları otomobillerden veya diğer sektörlerdeki hizmetlerimizden memnuniyetle ayrılmasını görev biliriz.

GELİŞİM

Sıradaki projelerimizin her daim bir önceki projeden çok daha iyi olması ilkesine uyarak olduğu yerde saymayan hep ileriyi hedefleyen bir strateji oluşturmak.

TOPLUM

İş anlayışımızla öncelikli hedefimiz; topluma saygılı olmak, sosyal, kültürel, çevresel ve ekonomik faydalar sağlayarak toplum refahını arttırmaya yönelik projeler üretmektir.

ÇEVRE

Yaşadığımız dünyada sahip olduğumuz en önemli kaynak; doğa…

Gelecek nesillerin bir avuç yeşile muhtaç kalmaması için, sahip olduğumuz bu değerin kıymetini bilerek; doğayla bütünleşen, çevreye duyarlı, kalite standartlarına uygun yaşam alanları inşa etmek Altın İmza İnşaat için bir önceliktir.

 

STRATEJİLER

– Mevcut kurum kültürünü geliştirerek kurumsal bir şirket değeri oluşturmak
– Modern mimari teknikler, yapı kalitesi ve satış sonrası hizmetler ile müşteri memnuniyetini artırmak
– Mevcut kaynakları etkin ve verimli şekilde kullanmak
– Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak
– Çalışanların motivasyonunu ve kurum bağlılığını artırmak
– İnsan kaynaklarını etkin şekilde değerlendirmek

ORTAK DEĞERLER

Değişen ve gelişen kent yaşamıyla uyumlu, çevreye dost, huzurla yaşanabilecek güvenli mekânlar üretiyoruz. İnsanların yaşam kalitesine katkıda bulunarak maksimum memnuniyet sağlıyoruz.

Doğru çözüm ortaklarıyla bir araya geliyor, tasarımdan mimariye, planlamadan üretime, çağın gereklerine uygun teknoloji ve malzemeleri kullanıyoruz. Yönetici kadromuz, personelimiz ve çözüm ortaklarımızla uyumlu birliktelikler kurarak, her zaman en kaliteli çalışma koşullarını sağlıyoruz.

VİZYON ve MİSYON

Değere değer katan, faydanın maksimum, ticari kaygının minimumda olduğu ve seçmesini bilenlerin tercih edeceği yapılar inşa eden bir marka olmak.

Yenilikçi ve çağdaş mimari yaklaşımımızla, yalnız bugün için değil; yıllar sonra da güven ve konforu yaşatabilecek modern, sağlam ve kaliteli yaşam alanları üretmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sunduğumuz kaliteli, etkin hizmetlerimiz ile bugün; ilimiz Isparta da faaliyet gösteren seçkin ve tercih edilen hizmet kuruluşlarından biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

  • Müşterilerimizin kalite, fiyat, teslim süresi ve yüksek standartlardaki beklentilerini sorunsuz bir şekilde karşılamak
  • Kalite yönetimi süreçleri kapsamında müşterilerimize ve sektöre doğru yanıtlar sunmak
  • Zamanı iyi kullanıp, ölçülebilir ve ulaşılabilir hedefler doğrultusunda standart bir kalite yönetimi politikası yürütmek

Tüm çalışanlarımızın şirketin amaç ve hedefleri doğrultusunda katılımına teşvik edici kalite yönetim modelleri oluşturmaktır. You can send a tweet that says help me https://domyhomework.guru out.

İletişim Bilgilerimiz
  • Adres:Çelebiler Mah. 119 Cadde No:6 Merkezşen Kırtasiye Üstü
  • Tel.:0246 218 43 43
  • Email:mehmetnacitr@yahoo.com
Diğer Sitelerimiz
İstatistik
  • 49Bu gönderi:
  • 16861Toplam ziyaretçi:
  • 1088Aylık ziyaretçi:
  • 45Bugün kü ziyaretçiler: